22.02.2017

Міжнародний день рідної мови в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    21.02.2017 в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню рідної мови, адже саме мова є найбільш потужним інструментом збереження та розвитку нашої культурної спадщини.
    У рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у гімназії пройшли цікаві та різноманітні заходи: лінгвістичний КВК «У країні мовознавії», флешмоб «Моя родина – це моя Україна», діти підготували інформаційний колаж «Українська мова в Інтернеті». Нікого не залишила байдужим зустріч з дитячим письменником Кузьком Кузякіним, який презентував свою нову книжку «Біла трішки чорна-пречорна книжка». Автор зачарував гімназистів своєю веселою вдачею, жартами, смішними й цікавими задачами. Відбулася зустріч з Олександром Польченком, громадським діячем, письменником, співавтором Всеукраїнського конкурсу «Ми діти твої, Україно». Олександр Польченко був ініціатором і співавтором проведення різноманітних літературних заходів у Криму, активно підтримував розвиток дитячої театральної студії «Світанок «. В 2015 році діяльність «Світанку» заборонила російська влада і на письменника почали здійснювати тиск.. В результаті йому довелося переїхати до Києва. Олександр Польченко дуже талановита і непересічна особистість. Він фанатично любить те, чим займається і з задоволенням ділиться своїми надбаннями з оточуючими. Дякуємо за організацію чудових заходів учителям української мови та літератури Валентині Шевчук, Наталії Бойко, Ользі Почтаренко, Ірині Кащенко.


21.02.2017

Акція «Монетки діткам» в рамках благодійного марафону «Подаруй серце ближньому» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини

    21.02.2017 учні  гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини долучилися до акції «Монетки – діткам» в рамках благодійного марафону «Подаруй серце ближньому».
    Зроблене комусь добро повертається до нас, як бумеранг – це зовсім не пусті слова. Часто буває, що зробивши якусь добру справу, через деякий час отримуєш несподіваний подарунок долі. Хочеш якихось змін – стань цими змінами. Якщо в житті не вистачає добра і хороших емоцій – спробуй робити безкорисливі добрі справи. Впродовж тижня усі охочі змогли долучитися до нашої акції «Монетки – діткам». Збирали дрібну решту – копійки різного номіналу. Усім нам вдалося зібрати 5572,74 гривень для допомоги онкохворим діткам! Дякуємо всім небайдужим учням та батькам, які долучилися до акції. На згадку про це діти отримали символічну іграшку, яка стане оберегом для усіх наших діток! Зібрані кошти сьогодні передані Міжнародному благодійному фонду «Таблеточки», який захищає інтереси онкохворих дітей в Україні.


20.02.2017

Учнівська конференція до Дня Героїв Небесної Сотні в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    20.02.2017 в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини відбулася учнівська конференція до Дня Героїв Небесної Сотні.

Герої не вмирають. Просто йдуть
з Майдану – в небо. В лицарі – зі смерті.
Пливуть човни. Пливуть човни. Пливуть…
Героєм слава – вписано у серці.

    Події листопада 2013 – лютого 2014 року вийшли за межі логіки. Там, на Майдані, відродилася українська нація – Гімн, набув нового звучання, а кольори національного стягу ніколи не були такими символічними, як на тлі невинної крові героїв Небесної сотні.
    Ми будемо їх пам’ятати … 
    Їхній подвиг неоціненний для України. Їхньою кров’ю омита нова держава. Вони вже вплинули на душі й серця і впливатимуть надалі…
    Нашим обов’язком є будувати ту державу, за яку вони загинули. Нашим обов’язком є пам’ятати їхній подвиг і дякувати Богу за тих сміливих і щирих людей, які були серед нас.
 


16.02.2017

Навчання в Ізраїлі учителя англійської мови гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини Лукянець Олени Георгіївни

    15.02.2017 З 15 січня по 3 лютого 2017 року учитель англійської мови гімназії № 191 Лук’янець О.Г. перебувала в Ізраїлі, де проходила навчання за програмою МАШАВ «Освіта для технологій та використання ІКТ в освіті».
    Олена Лук’янець розповідає: «Три тижні МАШАВ програми були дуже цінним, пізнавальним та мотивуючим досвідом, тому що я дізналась багато нового про історію, становлення та розвиток держави Ізраїль, інноваційні методи та підходи в педагогіці, а також я зустріла однодумців – освітян з різних куточків світу. Наша міжнародна  команда була представлена  15 різними країнами Африки, Латинської Америки, Сходу та Східної Європи. Це був незабутній досвід спілкування і обміну думками та ідеями. Програма 170 академічних годин включала як теоретичну частину: лекції, майстер-класи, так і практичну частину: відвідування навчальних закладів, природничого музею та  експериментальних лабораторій, де я мала можливість протестувати нові електронні додатки та інструменти, створити власний дизайн 3D макету в Tinkercad та, навіть, відвідала заняття з робототехніки. Я була вражена роботою Ізраїльського педагога, дослідника та письменника  Йорама Харпаза, який представив нам своє бачення системи освіти та  інноваційних технологій, а також познайомив із власною книгою «Викладання та навчання в співтоваристві мислителів». Програма націлена на  формування та розвиток навичок 21 століття у освітян, тому було обрано відповідні форми роботи. Багато часу відводилось на проектну роботу, розвиток критичного мислення та творчості.  Наприкінці курсу кожен учасник розробив свій власний проект, спрямований на розповсюдження отриманих знань та навичок серед колег та впровадження новітніх технологій в наших навчальних закладах. Перебуваючи в Ізраїлі, я багато подорожувала різними історичними куточками країни та познайомилась з її історією, культурою, традиціями, національними  особливостями».


15.02.2017

Акція «Подаруй книжку бібліотеці» у рамках Міжнародного дня дарування книг в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    15.02.2017 в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини усі охочі змогли долучитися до акції «Подаруй книжку бібліотеці», яка відбулася у рамках Міжнародного дня дарування книг (International Book Giving Day).
    Впродовж дня було зібрано близько 80-ти книжок сучасних українських та зарубіжних авторів. До акції долучилися як учні, так і вчителі. Зібрані книги дають старт нашому новому проекту «Шкільний букроссинг».  Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості. Дякуємо всім, хто долучився до акції!


Новые игры Alawar.