21.04.2017

Круглий стіл з питань реалізації експериментальної програми «Навички XXI століття» у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини

    20.04.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся круглий стіл з питань реалізації експериментальної програми «Навички XXI століття».
    Завідувачі методичними комісіями та окремі учителі презентували своє бачення та можливості реалізації цієї експериментальної програми в навчально-виховному процесі. Особлива увага приділялась навичкам навчання й новаторства, а саме: критичному мисленню, комунікації й співробітництву, креативності та використанню інформаційних технологій.


20.04.2017

Літературно-театральний конкурс у рамках Дня зарубіжної літератури «Скажи: которая Татьяна» за мотивами роману у віршах «Євгеній Онєгін» А.С. Пушкіна у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини

    У гімназії № 191 м. Києва в рамках Дня зарубіжної літератури відбувся літературно-театральний конкурс «Скажи: которая Татьяна» за мотивами роману у віршах «Євгеній Онєгін» А.С. Пушкіна.
    Образ Тетяни у романі «Євгеній Онєгін» – це образ жінки-мрійниці, жінки з чистою душею, палким серцем та водночас з великим почуттям власної гідності. Тетяна є еталоном чутливої, але сильної та порядної жінки. Саме такими є наші дівчатка Анастасія Глибока, Мілана Рожевська та Анастасія Козяк, які змогли продемонструвати через яскравий образ літературної героїні власні глибокі риси характеру. Неперевершена гра гімназистів не залишила байдужими і наше поважне журі: Ірину Ісаєвську, Тамару Бондаренко, Юлію Гуйську. Дякуємо творчому натхненнику цього конкурсу Олені Лепьошкіній за прекрасний захід.

 

19.04.2017

День відкритих дверей у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини

     Щороку, навесні, гімназія № 191 м. Києва гостинно відчиняє двері для батьків майбутніх першокурсників. У ході зустрічі з гостями разом з командою заступників директор гімназії Світлана Лавриненко презентувала переваги навчального закладу та можливості реалізації особистості через побудову кожним учнем індивідуальної траєкторії розвитку.
    
Гімназія № 191 м. Києва – це заклад для тих, хто має амбітні плани і надії, сповнені настрою пізнавального романтизму! Ми прагнемо, щоб гімназія була острівцем людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то дотримуйся золотого правила – розум у голові, чесність у серці, здоров'я в тілі. Тож запрошуємо саме Вас на навчання до одного з найкращих закладів Дніпровського району – гімназії № 191 ім. П. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва!


17.04.2017

Чистий четвер у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини

    Чистий четвер – це день весняного очищення. Ще вдосвіта, до сходу сонця, селяни чистили в стайнях, коморах, на подвір'ї, в хатах – все повинно бути чистим і виглядати по-святковому.
    13.04.2017, після уроків, учні, учителі та батьки також вирішили долучилися до доброї справи та приготували навчальні кабінети до свят.
    Традиційно Чистий четвер вважається днем приведення до ладу свого житла і призову в нього благополуччя. Цей день пов'язаний з очищенням душі, тіла і житла від бруду. Тож бажаємо всім чистоти та затишку!

 

16.04.2017

Літературна композиція «Розстріляне відродження. Ще мить» у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    13.04.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов перед учнями 7-х курсів молодими акторами – студентами Університету театрального мистецтва ім. Івана Карпенка-Карого, була представлена літературна композиція «Розстріляне відродження. Ще мить».
    Художній керівник, режисер і постановник спектаклю – випускниця гімназії Юлія Шаповал, яка, закінчивши гімназію, зуміла реалізувати себе в галузі мистецтва. Молоді актори проживали на сцені кожен рядок поезії. Спектакль нікого не залишив байдужим.


Новые игры Alawar.