Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

02.03.2017

Участь директора гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини Світлани Лавриненко у зустрічі педагогічної громадськості м. Києва з президентом Міжнародної асоціації шкільних директорів Арі Покка
    01.03.2017 у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулась зустріч педагогічної громадськості з Арі Покка – вчителем, керівником школи Шильдта, автором книги «Вищий клас. Шкільне управління по-фінськи», президентом Міжнародної асоціації шкільних директорів. Формат зустрічі – діалог під гаслом: "Простягни руку і доторкнись до неба". Серед представників освітянської громади Дніпровського району м. Києва була і директор нашого навчального закладу Світлана Лавриненко.
    У Фінляндії створена індивідуальна, автономна, заснована на добробуті шкільна культура. Мотивація вчителя полягає в тому, що школа – це місце роботи, яке має простір для свободи діяльності. Учитель – це престижно, це цікаво. Школа базується на послідовності. Послідовність – це мудрість. Маленькі зміни - кращі результати. Школу не реформують, а розвивають. Роль батьків теж визначена. Вони мають надавати підтримку учням. Фінська освітянська система – це педагогіка свободи директора, вчителя, учня. Ми сьогодні змінюємо українську освіту. Питання важливе і не вирішиться за один ден. Вивчення позитивного фінського досвіду корисне для кожного. Можна порівняти, зробити висновки, помріяти, запозичити. Головне – це рухатись вперед.

 

Новые игры Alawar.