24.03.2017

Фестиваль «З Україною в серці» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    22.03.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини в рамках фестивалю творчості «З Україною в серці» учні 4 курсу 3 групи (класний керівник Лариса Сидякіна) та 4 курсу 4 групи (класний керівник Ірина Ісаєвська) презентували творчий проект «Роде наш красний».
    Родина – це не тільки рідні, родичі. Це і твій клас, і гімназія, і вся Україна. Родина – це святе, це твоя сила, це твій захист та надії, це твоя віра й прагнення, це твоя фортеця. Це ті люди, що будуть з тобою впродовж твого життя, йтимуть поряд, триматимуть за руку, підставлятимуть плече. Це відчули сьогодні усі учасники проекту: і діти, і батьки, і вчителі. 


Учні гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини у посольстві Лівану в Києві

    22.03.2017 учні 6 та 7 курсів гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини у супроводі вчителів О.В. Домбровської та М.М. Омельченко відвідали посольство Лівану.
    Екскурсія відбулася у рамках проекту «1 школа – 1 посольство», присвяченого дням Франкофонії в Україні. Учні подивилися презентацію фільму про Ліван, дізналися про організацію роботи посольства, скуштували блюда національної ліванської кухні та мали змогу поспілкуватися французькою мовою з послом.


23.03.2017

Фестиваль «З Україною в серці» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    22.03.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини власні творчі надбання та результати дослідження за темою «Мистецька Україна» презентували учні 3 курсу 4 групи (класний керівник – Світлана  Дерека).
    Впродовж першого семестру діти досліджували різні види мистецтва, разом з класним керівником брали участь у майстер-класах, відвідували мистецькі заходи. Народне мистецтво України — це пласт культури, пов'язаний з відтворенням світосприйняття українського народу, його психології, етичних настанов і естетичних прагнень, що охоплює всі види народної творчості, традиційно притаманні Україні: музику, танці, пісні, фольклор, декоративно-ужиткове мистецтво, що розвиваються, як єдиний комплекс, і органічно входять у життя народу протягом усієї його історії.


22.03.2017

Фестиваль «З Україною в серці» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    21.03.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини триває фестиваль «З Україною в серці», результатами своїх досліджень ділилися учні 4 курсу 1 групи під керівництвом класного керівника Валентини Чуж.
    Проект «Роде наш красний», представлений сьогодні, має на меті виховання національної свідомості й самосвідомості, любові до своєї родини, рідного народу, відданості Україні. Серед усіх надбань людини найбільшу цінність має добре виховання, одержане в дитинстві та юності від батьків, у родинному колі. Добре вихована людина у духовно-моральному відношенні завжди стоїть значно вище від будь-якого, навіть найбагатшого, невігласа. У рамках проекту діти досліджували свій родовід, родинні традиції та звичаї, збирали архівні фотографії, рецепти страв що переходили із покоління в покоління. І кожен мав змогу поділитися своїми надбаннями у форматі літературно-мистецької композиції з елементами кулінарного шоу.


21.03.2017

Фестиваль «З Україною в серці» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    20.03.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини класний колектив 1 курсу 4 групи під керівництвом Олени Лепьошкіної презентував проект «Київ театральний».
    Разом із першокурсниками поринули у дивовижний світ театрального мистецтва усі присутні в актовій залі. Задоволення, що неможливо передати словами. Неперевершена гра юних акторів, їх щирі дитячі емоції не залишили байдужим жодного глядача.


20.03.2017

Фестиваль «З Україною в серці» в гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини 

    20.03.2017 у гімназії № 191 ім. П.Г. Тичини стартував фестиваль творчості «З Україною в серці», мета якого – розширити знання дітей про Україну, зацікавити історією, традиціями, культурою рідного краю, навчити досліджувати невідоме.
    Учні 3 курсу 5 групи під керівництвом класного керівника Катерини Ніколаєвої в рамках проекту «Мистецька Україна» досліджували кінематографічне мистецтво. Результатом стало створення власного мультфільму. Діти змогли спробувати себе у ролі сценаристів, операторів, звукорежисерів, режисерів-постановників, дублерів. З нетерпінням чекаємо на мультфільм – результат багатогодинної праці.


Новые игры Alawar.