Biтаємо переможців та лауреатів

Всеукраїнського туру предметних олімпіад

Базилевич Яна – ІІ місце з англійської мови

Лауреати:

Каченюк Данило – з економіки

Млієвський Олександр – з географії

Вітаємо переможницю!

Вітаємо з перемогою в Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна обєднує світ  2017» ученицю гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини Настю Сур!

    26.02.2017 учениця 2 курсу 3 групи гімназії № 191 ім. П.Г.Тичини Настя Сур стала срібною призеркою Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна об’єднує світ – 2017», який відбувся 25-26 лютого в Українському домі в Києві. У конкурсі взяли участь майже 1800 учасників з п’яти країн світу. Щиро вітаємо Настю і бажаємо нових успіхів!


Вітаємо переможців

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад
2016-2017 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові учня

Клас/
місце

Прізвище, ім’я, по батькові

вчителя

1.Українська мова та література ( Наказ РУО від 22.11.2016 р. за №450)

  1. 1.

Побережнюк Єлизавета Павлівна

3-2

ІІІ

Жуковська М.В.

  1. 2.

Чепурна Катерина Богданівна

3-4

ІІІ

Дерев’янко Л.С.

  1. 3.

Сотнікова Поліна Олегівна

4-4

ІІ

Бойко Н.В.

  1. 4.

Гусєва Єлизавета Дмитрівна

5-3

ІІІ

Шевчук В.В.

  1. 5.

Джосан Володимир Олегович

5-2

ІІІ

Почтаренко О.М

  1. 6.

Козяк Анастасія Віталіївна

5-2

ІІІ

Почтаренко О.М

  1. 7.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

ІІ

Шевчук В.В.

  1. 8.

Спіцина Валерія Ігорівна

7-2

ІІ

Дерев’янко Л.С.

  1. 9.

Красюк Олег Юрійович

7-2

ІІ

Дерев’янко Л.С.

  1. 10.

Бернацька Жанна Петрівна

7-2

ІІІ

Дерев’янко Л.С.

  1. 11.

КаченюкДаніїл Васильович

7-1

І

Дерев’янко Л.С.

2.Англiйська мова(Наказ РУО від19.12.2016 р. за №516)

  1. 12.

Сотнікова Поліна Олегівна

4-4

ІІ

Подвязнікова Д.О.

  1. 13.

Ананьєва Олена Володимирівна

4-3

ІІІ

Подвязнікова Д.О

  1. 14.

Асланова Рената Сулейманівна

4-1

ІІІ

Святошенко В.С

  1. 15.

Головко Дар’я Вадимівна

4-1

ІІІ

Шулепа Б.І.

  1. 16.

Дзонь Альона Олександрівна

4-2

ІІІ

Орищенко М.В.

  1. 17.

Зверьков Михайло Геннадійович

4-3

ІІІ

Святошенко В.С.

  1. 18.

Коваленко Дар’я Євгенівна

4-2

ІІІ

Чернова Л.В.

  1. 19.

Кондратенко Анастасія Володимирівна

4-4

ІІІ

Святошенко В.С

  1. 20.

Примак Нікіта Олександрович

4-3

ІІІ

Подвязнікова

  1. 21.

Сур Ольга Сергіївна

4-2

ІІІ

Святошенко В.С

  1. 22.

Файвішенко Єва Ігорівна   

4-3

ІІІ

Подвязнікова Д.О

  1. 23.

Яремчук Олег Віталійович

4-4

ІІІ

Подвязнікова Д.О

  1. 24.

Ярова Юлія Ігорівна

4-1

ІІІ

Шулепа Б.І.

  1. 25.

Джосан Володимир Олегович

5-2

І

Орищенко М.В.

  1. 26.

Гусєва Єлизавета Дмитрівна

5-3

ІІ

Орищенко М.В.

  1. 27.

Іллічов Юрій Юрійович

5-1

ІІ

Орищенко М.В.

  1. 28.

Кіцкай Катерина Ігорівна

5-1

ІІ

Шулепа Б.І.

  1. 29.

Козяк Анастасія Віталіївна

5-2

ІІ

Кравченко Т.М.

  1. 30.

Майская Марія Дмитрівна

5-1

ІІ

Шулепа Б.І.

  1. 31.

Сергієнко Ганна Андріївна

5-1

ІІ

Орищенко М.В.

  1. 32.

Бєдарєва Варвара Миколаївна

5-2

ІІІ

Кравченко Т.М.

  1. 33.

Болгарська Софія Дмитрівна

5-3

ІІІ

Орищенко М.В.

  1. 34.

Гречин Марія Олегівна

5-3

ІІІ

Кравченко Т.М.

  1. 35.

Сидора Тетяна Віталіївна

5-3

ІІІ

Орищенко М.В.

  1. 36.

Вошкулат Катерина Юріївна

6-3

ІІ

Москаленко І.А.

  1. 37.

Гацун Катерина Олександрівна

6-3

ІІ

Єфімчук Л.В.

  1. 38.

Данелія Даліла Георгіївна

6-1

ІІ

Москаленко І.А

  1. 39.

Залізний Даніїл Валерійович

6-1

ІІ

Москаленко І.А.

  1. 40.

Конопля Валерія Андріївна

6-2

ІІ

Москаленко І.А.

  1. 41.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

ІІ

Єфімчук Л.В.

  1. 42.

Роїк Олександра Вікторівна

6-2

ІІ

Єфімчук Л.В.

  1. 43.

Філатова Катерина Дмитрівна

6-3

ІІ

Орищенко М.В.

  1. 44.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

ІІ

Єфімчук.Л.В

  1. 45.

Щедрина Кристина Юріївна

6-1

ІІ

Москаленко І.А.

  1. 46.

Гуріна Іванна Іванівна

6-2

ІІІ

Єфімчук Л.В.

  1. 47.

Іллюк Артур Ігорович

6-1

ІІІ

Москаленко І.А.

  1. 48.

Макаренко Аліна Олегівна                

6-1

ІІІ

Москаленко І.А

  1. 49.

Львовська Дар’я Євгенівна

6-3

ІІІ

Подвязнікова Д

  1. 50.

Мовчан Анастасія Сергіївна

6-1

ІІІ

Подвязнікова Д

  1. 51.

Соснюк Катерина Олегівна

6-1

ІІІ

Москаленко І.А

  1. 52.

Турчина Катерина Олексіївна

6-2

ІІІ

Єфімчук Л.В.

  1. 53.

Уссар Ілона Костянтинівна

6-3

ІІІ

Москаленко І.А.

  1. 54.

Базилевич Яна Олегівна

7-1

ІІ

Пастушок О.В.

  1. 55.

Звєздогляд Поліна Олександрівна

7-2

ІІ

Лісова А.П.

  1. 56.

Красюк Олег Юрійович

7-2

ІІ

Лісова А.П.

  1. 57.

Олешко Євгеній Вадимович

7-2

ІІ

Лісова А.П.

  1. 58.

Осокіна Юлія Кирилівна

7-1

ІІ

Лісова А.П.

  1. 59.

Шарейко – Дагаєва Даша Дмитрівна

7-3

ІІ

Пастушок О.В.

  1. 60.

Волотовська Меланія Юріївна

7-3

ІІІ

Гукова О.М.

  1. 61.

Кирилюк Михайло Русланович

7-3

ІІІ

Лісова А.П.

  1. 62.

Кругліков Артемій Артурович

7-1

ІІІ

Гукова О.М.

  1. 63.

Млієвський Олександр Юхимович

7-1

ІІІ

Пастушок О.В.

  1. 64.

Симоненко Дмитро Юрійович

7-1

ІІІ

Пастушок О.В.

  1. 65.

Слинько Юлія Сергіївна

7-3

ІІІ

Пастушок О.В.

  1. 66.

Сотніков Віталій Олегович

7-2

ІІІ

Пастушок О.В.

  1. 67.

Спасібухова Марина Олексіївна

7-2

ІІІ

Гукова О.М.

  1. 68.

Ткаченко Анастасія Ігорівна

7-1

ІІІ

Пастушок О.В.

3.Географія (Наказ РУО від19.12.2016 р. за №507)

  1. 69.

Дзонь Альона Олександрівна

4-2

І

Бєлкіна О.О.

  1. 70.

Коваленко Дар’я Євгенівна

4-2

ІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 71.

Гурська Мирослава Сергіївна

4-1

ІІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 72.

Зайцева Анастасія Андріївна

4-3

ІІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 73.

Шевченко Іван Олександрович

5-3

І

Бєлкіна О.О.

  1. 74.

Джосан Володимир Олегович

5-2

ІІ

Бєлкіна О.О

  1. 75.

Гречин Марія Олегівна

5-3

ІІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 76.

Сульженко Олександр Ігорович

5-3

ІІІ

Бєлкіна О.О

  1. 77.

Руденко Валерія Русланівна

5-3

ІІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 78.

Шапошник Вероніка Вікторівна

6-1

ІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 79.

Макаренко Аліна Олегівна

6-1

ІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 80.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

І

Бєлкіна О.О.

  1. 81.

Мовчан Анастасія Сергіївна

6-1

ІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 82.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

І

Бєлкіна О.О

  1. 83.

Зубашевська Олена Анатоліївна

6-2

ІІІ

Бєлкіна О.О.

  1. 84.

Філатова Катерина Дмитрівна

6-3

ІІІ

Бєлкіна О.О

  1. 85.

Каченюк Даніїл Васильович

7-1

І

Кухар Л.О.

  1. 86.

Млієвський Олександр Юхимович

7-1

І

Кухар Л.О.

  1. 87.

Олешко Євгеній Вадимович

7-2

ІІ

Кухар Л.О.

  1. 88.

Спіцина Валерія Ігорівна

7-2

ІІ

Кухар Л.О.

  1. 89.

Струков Максим Олександрович

7-1

ІІ

Кухар Л.О.

  1. 90.

Красюк Олег Юрійович

7-2

ІІІ

Кухар Л.О.

  1. 91.

Придорожко Артем Андрійович

7-2

ІІІ

Кухар Л.О.

 

4.Історія (Наказ РУО від 01.12.2016 р. за №469

  1. 92.

Давиденко Валентин Вікторович

4-2

ІІІ

Дерека С.А.

  1. 93.

Коваленко Дар’я Євгенівна

4-2

ІІІ

Бреус С.Ю.

  1. 94.

Дзонь Альона Олександрівна

4-4

ІІІ

Бреус С.Ю.

  1. 95.

Шаповал Анастасія Сергіївна

4-1

ІІІ

Бреус С.Ю.

  1. 96.

Кістанова Єлизавета Сергіївна

4-1

ІІ

Бреус С.Ю.

  1. 97.

Сергієнко Ганна Андріївна

5-1

І

Бондаренко Т.М.

  1. 98.

Сульженко Олександр Ігорович

5-3

ІІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 99.

Шевченко Іван Олександрович

5-3

ІІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 100.

Руденко Валерія Русланівна

5-3

ІІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 101.

Конопля Валерія Андріївна

6-2

ІІ

Чебанюк Н.К.

  1. 102.

Мовчан Анастасія Сергіївна

6-1

ІІ

Чебанюк Н.К.

  1. 103.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

І

Чебанюк Н.К.

  1. 104.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

І

Чебанюк Н.К.

  1. 105.

Філатова Катерина Дмитрівна

6-3

ІІ

Чебанюк Н.К.

  1. 106.

Соснюк Катерина Олегівна

6-1

ІІІ

Чебанюк Н.К.

  1. 107.

Шевчук Людмила Олександрівна

7-1

І

Бондаренко Т.М.

  1. 108.

Бернацька Жанна Петрівна

7-2

І

Бондаренко Т.М.

  1. 109.

Грубрін Владислав Ігорович

7-1

ІІ

Бондаренко Т.М.

 

5.Хімія ( Наказ РУО від 29 .12. 2016 р.  за № 537) 

  1. 110.

Сторчак Владислав Володимирович

3-2

ІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 111.

Шпортко Андрій Русланович

4-1

ІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 112.

Дзонь Альона Олександрівна

4-2

ІІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 113.

Сергієнко Ганна Андріївна

5-1

ІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 114.

Бєдарєва Варвара Миколаївна

5-2

ІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 115.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

ІІ

Сторчак Т. Я

  1. 116.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

ІІІ

Сторчак Т. Я.

  1. 117.

Шевчук Людмила Олександрівна

7-1

ІІІ

Сторчак Т. Я.

6.Математика (Наказ від від 06.12.2016 р.  за №480)

  1. 118.

Кучер Марина Юріївна

2-4

І

Балабай О.І

  1. 119.

Гуськов Нікіта Олегович

2-2

ІІІ

Дмитренко Н.С

  1. 120.

Каменчук Марина Вадимівна

2-3

ІІІ

Балабай О.І

  1. 121.

Бондар Антоніна Андріївна

2-2

ІІІ

Дмитренко Н.С

  1. 122.

Клюев Роман Костянтинович

4-4

III

Тевоньян A.B.

  1. 123.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

III

Тевоньян A.B

7.Німецька мова(Наказ РУО від 22.11.2016р. за №451)

  1. 124.

Ярова Юлія Ігорівна

4-1

ІІІ

Гайтан М.О.

  1. 125.

Сергієнко Ганна Андріївна

5-1

ІІ

Сидора Л.В.

  1. 126.

Гречин Марія Олегівна

5-3

ІІІ

Сидора Л.В.

  1. 127.

Руденко Валерія Русланівна

5-3

ІІІ

Сидора Л.В.

  1. 128.

Гацун Катерина Олександрівна

6-3

ІІ

Авраменко О.М.

  1. 129.

Роїк Олександра Вікторівна

6-2

ІІ

Авраменко О.М.

  1. 130.

Соснюк Катерина Сергіївна

6-1

ІІ

Авраменко О.М.

  1. 131.

Тихий Максим Олександрович

6-2

ІІІ

Авраменко О.М.

  1. 132.

Макаренко Аліна Олегівна

6-1

ІІІ

Авраменко О.М.

  1. 133.

Мовчан Анастасія Сергіївна

6-1

ІІІ

Авраменко О.М.

  1. 134.

Залізний Даніїл Валерійович

6-1

ІІІ

Авраменко О.М.

  1. 135.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

ІІІ

Авраменко О.М.

  1. 136.

Каченюк Даніїл Васильович

7-1

ІІ

Гайтан М.О.

  1. 137.

Красюк Олег Юрійович

7-2

ІІ

Гайтан М.О.

  1. 138.

Звездогляд Поліна Олександрівна

7-2

ІІ

Гайтан М.О.

8.Французька мова ( Наказ РУО від 22.11.2016 р. за №452)

  1. 139.

Асланова Рената Сулейманівна

4-1

IІ

Домбровська О.В.

  1. 140.

Городницька ДаринаОлександрівна

4-1

III

Домбровська О.В.

  1. 141.

Дзонь Альона Олександрівна

4-2

І

Домбровська О.В.

  1. 142.

Козяк Анастасія Віталіївна

5-2

IІ

Щербина В.В.

  1. 143.

Джосан Володимир Олегович

5-2

I

Щербина В.В.

  1. 144.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

I

Омельченко М.М.

  1. 145.

Осокіна Юлія Кирилівна

7-1

I

Омельченко М.М.

  1. 146.

Ткаченко Анастасія Ігорівна

7-1

III

Омельченко М.М.

  1. 147.

Спіцина Валерія Іванівна

7-2

I

Домбровська О.В.

  1. 148.

Золкіна АринаМиколаївна

7-2

IІ

Домбровська О.В.

9.Педагогіка та психологія     ( Наказ РУО від 23.11.2016 р. за №536)

  1. 149.

Пархоменко Богдан Олександрович

7-3

ІІІ

Левченко Н.Д.

10.Комп’ютерна анімаця ( Наказ РУО від 29.12. 2016р.  № 535)

  1. 150.

Почтаренко Дарина Андріївна

7-1

І

Почтаренко А.С.

11.Астрономіїя Наказ РУО від 05.12.2016р. за №472)

  1. 151.

Супрун Ірина Тимурівна

7-2

ІІІ

Сидякина Л.В.

  1. 152.

Красюк Олег Юрійович

5-3-

ІІ

Почтаренко А.С.

12.Економіка ( Наказ РУО від 05.12.2016р. за № 473 )

  1. 153.

Каченюк Даніїл Васильович

7-1

І

Бєлкіна О.О.

13. Зарубіжна література( Наказ РУО від 19.12. 2016 р. за №510)

  1. 154.

Чес Олена Андріївна

3-1

ІІІ

Благовісна Л.М.

  1. 155.

Кістанова Єлизавета Сергіївна

4-1

ІІ

Ісаєвська І.Л.

  1. 156.

Руденко Валерія Русланівна

5-3

ІІІ

Лепьошкіна О.В.

  1. 157.

Гусєва Єлизавета Дмитрівна

5-3

ІІІ

Лепьошкіна О.В

  1. 158.

Львовська Дар’я Євгеніївна

6-3

ІІ

Благовісна Л.М

  1. 159.

Олешко Євгеній Вадимович

7-2

ІІ

Лепьошкіна О.В

14.Комп’ютерна графіка( Наказ РУО від 28.12. 2016 № 532)

  1. 160.

Шаталова Жанна Олексіївна

3-2

І

Сорожкіна Л.Я.

  1. 161.

Шабацька Дар'я Олександрівна

4-3

ІІ

Сорожкіна Л.Я.

  1. 162.

Іващенко Анастасія Іллівна

6-3

І

Сорожкіна Л.Я.

  1. 163.

Почтаренко Дарина Андріївна

7-1

І

Почтаренко А.С

15.Біологія( Наказ РУО від 22.11.2016 р. за №453)

  1. 164.

Придорожко Артем Андрійович

7-2

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 165.

Спіцина Валерія Ігорівна

7-2

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 166.

Шевчук Людмила Олександрівна

7-1

ІІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 167.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

ІІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 168.

Гусєва Єлизавета Дмитрівна

5-3

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 169.

Оліянчук Ольга Сергіївна

5-1

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 170.

Сергієнко Ганна Андріївна

5-1

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 171.

Дерлеменко Ірина Володимирівна

5-3

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 172.

Джосан  Володимир Олегович

5-2

І

Гуйська Ю.М.

  1. 173.

Шевченко Іван Олександрович

5-3

І

Гуйська Ю.М.

  1. 174.

Шпортко Андрій Русланович

4-1

ІІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 175.

Звєрьков Михайло Тимофійович

4-3

ІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 176.

Гурська Мирослава Сергіївна

4-1

ІІІ

Гуйська Ю.М.

  1. 177.

Вакуленко Євгенія Євгеніївна

4-41

ІІІ

Гуйська Ю.М.

16. Образотворче мистецтво (Наказ РУО від 06.12.2016 р. за №483

  1. 178.

Грицаєнко Софія Олексіївна

2-2

І

Чуж В.В.

  1. 179.

Главаті Фаїна Людвігівна

2-2

ІІ

Чуж В.В.

  1. 180.

Каліберда Катерина Олександрівна

2-3

ІІ

Чуж В.В.

  1. 181.

Грищенко Єва Михайлівна

2-2

ІІІ

Чуж В.В.

  1. 182.

Бесараб Анастасія Олексіївна

2-3

ІІІ

Чуж В.В.

  1. 183.

Воронецька Юлія Олександрівна

3-4

І

Чуж В.В.

  1. 184.

Кобилюх Ірина Назарівна

3-1

II

Чуж В.В.

  1. 185.

Чес Олена Андріївна

3-1

II

Чуж В.В.

  1. 186.

Ящук Ярослава

3-1

II

Чуж В.В.

  1. 187.

Налапко Анастасія Вікторівна

3-2

III

Чуж В.В.

  1. 188.

Островська Софія Олегівна

4-1

II

Чуж В.В.

  1. 189.

Городницька Дарія Андріївна

4-1

ІІІ

Чуж В.В.

  1. 190.

Файвіщенко Єва Ігорівна

4-3

ІІ

Чуж В.В.

  1. 191.

Городницька Анастасія Андріївна

5-1

І

Чуж В.В.

  1. 192.

Дворнікова Софія Олександрівна

5-1

ІІ

Чуж В.В.

  1. 193.

Глубока Анастасія Дмитрівна

5-3

ІІІ

Чуж В.В.

  1. 194.

Усиченко Альона Віталіївна

5-3

ІІІ

Чуж В.В.

  1. 195.

Бірюкова Дар’я Олександрівна

6-1

ІІ

Чуж В.В.

17. Правознавство(Наказ РУО від 19.12.2016 р. за №506)

  1. 196.

Красюк Олексій Юрійович

5-3

І

Бондаренко Т.М.

  1. 197.

Руденко Валерія Русланівна

5-3

ІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 198.

Сульженко Олександр Ігорович

5-3

ІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 199.

Гречин Марія Олегівна

5-3

ІІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 200.

Осадчий Юрій Сергійович

6-3

І

Бондаренко Т.М.

  1. 201.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

І

Бондаренко Т.М.

  1. 202.

Щедрина Кристина Юріївна

6-1

І

Бондаренко Т.М.

  1. 203.

Мовчан Анастасія Сергіївна

6-1

ІІ

Бондаренко Т.М.

  1. 204.

Бернацька Жанна Пеирівна

7-2

І

Бондаренко Т.М.

  1. 205.

Спіцина Валерія Ігорівна

7-2

ІІ

Бондаренко Т.М.

18.Російська мова (Наказ РУО від 19.12.2016 р. за №508)

  1. 206.

Кістанова Єлизавета Сергіївна

4-1

ІІІ

Ісаєвська І.Л.

  1. 207.

Супрунюк Таїсія Максимівна

5-2

І

Лепьошкіна О.В.

  1. 208.

Іллічов Юрій Юрійович

5-1

ІІ

Лепьошкіна О.В.

  1. 209.

Клицька Владислава Владленівна

5-2

ІІ

Лепьошкіна О.В.

  1. 210.

Шапошник Вероніка Вікторівна

6-1

І

Ісаєвська І.Л.

  1. 211.

Турчинова Катерина Олексіївна

6-2

ІІ

Благовісна Л.М.

  1. 212.

Щедрина Кристина Юріївна

6-1

ІІІ

Ісаєвська І.Л.

  1. 213.

Спіцина Влерія Ігорівна

7-2

І

Лепьошкіна О.В.

  1. 214.

Спасібухова марина Олексіївна

7-2

ІІ

Лепьошкіна О.В.

  1. 215.

Вітер Крістіна Романівна

7-3

ІІІ

Лепьошкіна О.В

19. Екологія (Наказ РУО від 19.12.2016 р. за №509)

  1. 216.

Бірюков Олександр Олександрович

7-1

І

Гуйська Ю.М.

  1. 217.

Шевчук Люмила Олександрівна

7-1

ІІ

Гуйська Ю.М.

20. Лінгвістика (Наказ РУО від 05.12.2016 р. за №482)

  1. 218.

Шпортко Андрій Русланович

4-1

І

Бойко Н.В.

  1. 219.

Косар Анна Олександрівна

2-1

ІІ

Бойко Н.В.

  1. 220.

Джуринська Ганна Володимирівна

7-3

І

Пастхшок О. В.

  1. 221.

Красюк Олексій Юрійович

5-3

ІІІ

Дерев'янко Л.С

  1. 222.

Гусєва Єлизавета Дмитрівна

5-3

ІІІ

Лепьошкіна О.В

21. Фізична культура (Наказ РУО від 19.12.2016 р. р. за №517)

  1. 223.

Шаповал Анна Станіславівна

7-3

III

Касавченко Д.В.

ХV Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика 2014-2015 н.р. Наказ РУО від 01.12.2016 р. за №466)

  1. 224.

Горицька Олександра Тарасівна

1-4

ІІІ

Кащенко І.В.

  1. 225.

Шиманська Рената Антонівна

1-4

ІІІ

Кобиш B.C.

  1. 226.

Косар Анна Олександрівна

2-1

ІІ

Бойко Н.В.

  1. 227.

Федорчук Соломія Володимирівна

2-1

ІІІ

Почтаренко О.М.

  1. 228.

Бурмістенкова Катерина Дмитрівна

3-4

II

Дерев’янко Л.С

  1. 229.

Комельга Ірина Володимирівна

3-2

III

Кобиш B.C.

  1. 230.

Терьохіна Анастасія Вікторівна

4-1

II

Бойко Н.В.

  1. 231.

Фарфанюк Аліса Мирославівна

6-3

І

Шевчук В.В

  1. 232.4

Соснюк Катерина Олегівна

6-1

ІІІ

Кобиш В.С.

  1. 233.

Шапошник Вероніка Вікторівна

6--1

ІІІ

Кобиш В.С.

VІІ Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Наказ РУО від 01.12.2016 р. за №468)

  1. 234.

Терьохіна Анастасія Вікторівна

4-1

ІІ

Бойко Н.В.

  1. 235.

Шаповал Анастасія Сергіївна

4-1

ІІІ

Бойко Н.В.

Наші досягнення у 2016-2017 навчальному році

Підсумки  предметних олімпіад олімпіад (районний тур)

Подяка усьому педагогічному колективу за підготовку команд учнів до участі у предметних олімпіадах (районний тур)
Ми на І місці в районі У нас 223 призових місця.
Всього учасників 366, переможців – 223 (відсоток якості – 60.9%). Рейтинг за кількістю переможців – 1, за якістю участі  – 2. Приємно відмітити, що ми маємо перемоги з 22 предметів з 27 можливих ( не представлені у номінаціях – трудове навчання, фізика, інформатика, іспанська мова (не вивчаємо), веб-дизайн)
Українська – 11
Біологія 14
Екологія – 2
Історія – 18
Математика – 6
Право – 9
Хімія – 8
Економіка – 1
Німецька – 15
Французька – 10
Англійська – 57
Офісні технології – 1
Географія – 23
Зарубіжна – 6
Російська – 10
Педагогіка і психологія – 1
Образотворче – 19
Комп. Графіка – 4
Комп. Анімація – 1
Астрономія – 1
Фізкультура – 1
Лінгвістика – 5

 

Лук’янець Олена Георгіївна, вчитель англійської мови – переможець  конкурсу для вчителів освітньої програми «Нова педагогіка у ХХІ столітті», організованої MASHAV ( Держава Ізраїль).

 

Почтаренко Андрій Сергійович – учитель інформатики та фізики який став лауреатом районного етапу конкурсу фахової майстерності «Учитель року – 2017» (номінація «Інформатика»).

 

Новые игры Alawar.